خرید فالوور اینستاگرام خرید لایک اینستاگرام
خانه » خبر » نشر الکترونیکی نمایشنامه رورنق می‌گیرد

نشر الکترونیکی نمایشنامه رورنق می‌گیرد

باشگاه نقالان _ گروه خبر: نشر الکترونیکی نمایشنامه رورنق می‌گیرد.توافق‌نامه‌ نشر الکترونیکی دفتر پژوهش و انتشارات نمایش با انجمن نمایشنامه‌نویسان و مترجمان خانه‌ تئاتر منعقد شد. به گزارش باشگاه نقالان به نقل از ایران تئاتر یکی از برنامه‌های دفتر پژوهش‌ و انتشارات نمایش اداره‌کل هنرهای ‌نمایشی، هدایت حمایت‌های دولتی به سمت نشر الکترونیکی است که در سامانه‌ https://namayesh.org/ منعکس می‌شود. در همین راستا توافق‌نامه‌ای بین انجمن نمایشنامه‌نویسان و مترجمان خانه‌ تئاتر ایران و مدیریت دفتر پژوهش و انتشارات نمایش اداره‌کل هنرهای نمایشی منعقد شد. در این توافق‌نامه چنین آمده است: ۱- تمام تاییدهای کمی و کیفی کتاب‌ها و نمایشنامه‌های تالیفی…

User Rating: Be the first one !

نشر الکترونیکی نمایشنامه رورنق می‌گیرد
باشگاه نقالان _ گروه خبر: نشر الکترونیکی نمایشنامه رورنق می‌گیرد.توافق‌نامه‌ نشر الکترونیکی دفتر پژوهش و انتشارات نمایش با انجمن نمایشنامه‌نویسان و مترجمان خانه‌ تئاتر منعقد شد.

به گزارش باشگاه نقالان به نقل از ایران تئاتر یکی از برنامه‌های دفتر پژوهش‌ و انتشارات نمایش اداره‌کل هنرهای ‌نمایشی، هدایت حمایت‌های دولتی به سمت نشر الکترونیکی است که در سامانه‌ https://namayesh.org/ منعکس می‌شود.

در همین راستا توافق‌نامه‌ای بین انجمن نمایشنامه‌نویسان و مترجمان خانه‌ تئاتر ایران و مدیریت دفتر پژوهش و انتشارات نمایش اداره‌کل هنرهای نمایشی منعقد شد. در این توافق‌نامه چنین آمده است:
۱- تمام تاییدهای کمی و کیفی کتاب‌ها و نمایشنامه‌های تالیفی و ترجمه که از سوی انجمن نمایشنامه‌نویسان و مترجمان خانه‌ تئاتر به طور رسمی به دفتر پژوهش و انتشارات نمایش اداره‌کل هنرهای نمایشی معرفی ‌شوند، بدون ارزیابی کیفی و پس از اخذ شابک و فرآیند مجوز از اداره‌‌کتاب بر روی سامانه‌ این دفتر قرار خواهند گرفت. در دسترس بودن نسخه‌ پی‌دی‌اف به شکل رایگان یا قیمت‌گذاری هر یک، طبق توافق صاحب اثر با این دفتر، انجام خواهد شد.
۲- لازم است تا شکل و نوع آرایش و ویرایش نسخه‌هایی که برای انتشار ارائه می‌شوند، مطابق دستورالعمل انتشارات نمایش باشد.
۳- ارائه‌ جلد مناسب برای هر کتاب ضروری است.
۴- کتاب‌هایی که در سامانه‌ دفتر پژوهش‌ و انتشارات نمایش اداره‌کل هنرهای نمایشی ارائه می‌شوند، تمام امتیاز‌ها و مزایای متصور از کتاب‌های چاپ‌شده‌ فیزیکی (ثبت سابقه، ثبت و انتشار قانونی، قابلیت پیگردهای حقوقی و…) را دارا هستند.
توافق‌نامه همکاری بین انجمن نمایشنامه‌نویسان و مترجمان خانه‌ تئاتر ایران و مدیریت دفتر پژوهش و انتشارات نمایش اداره‌کل هنرهای نمایشی روز سه‌شنبه ۴ شهریورماه ۱۳۹۹ به امضای مهرداد رایانی‌مخصوص، مدیر دفتر پژوهش و انتشارات نمایش اداره‌کل هنرهای نمایشی و محمد عارف رییس انجمن نمایشنامه‌نویسان و مترجمان خانه‌ تئاتر ایران رسید.

مطلب پیشنهادی

معصومه لشنی: نقالی هنر آیینی و کهن ایرانی یک جریان فرهنگی است

معصومه لشنی: نقالی هنر آیینی و کهن ایرانی یک جریان فرهنگی است

باشگاه نقالان _گفتگو : معصومه لشنی روز سه‌شنبه در گفت‌وگو با خبرنگار ایرنا با این …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.