نمایش «چه کسی سهراب را کشت؟» با اقتباسی از شاهنامه به تئاترشهر می‌آید

رویا افشار

رویا افشار

باشگاه نقالان _ گروه خبر : نمایش «چه کسی سهراب را کشت؟» با اقتباسی از شاهنامه به تئاترشهر می‌آید . نمایش «چه کسی سهراب را کشت؟» به نویسندگی و کارگردانی شهرام کرمی شهریور ماه در مجموعه تئاتر شهر روی صحنه می رود. به گزارش باشگاه شاهنامه پژوهان به نقل از (تئاتر آنلاین) مهر، نمایش «چه کسی سهراب را کشت؟» به نویسندگی و کارگردانی شهرام کرمی تولید تازه گروه تئاتر شایا است که اواخر شهریور ماه امسال در مجموعه تئاتر شهر روی صحنه می رود.

در این نمایش شهرام کرمی همانند سایر آثارش خانواده و روابط میان انسان ها را در محوریت کار خود قرار داده است. نمایشنامه «چه کسی سهراب را کشت؟» با اقتباس از شاهنامه به نگارش در آمده است و با بازخوانی معاصر داستان رستم و سهراب به روابط یک خانواده می‌پردازد. داستان نمایش درباره مرگِ فرزندی است که پدرش خود را در مرگ او مقصر می‌داند. در این نمایش بازیگرانی چون بهرام شاه محمدلو، رویا افشار، فریدقبادی، سروش طاهری، حسین پورکریمی و آبان حسین‌پور حضور دارند.

سایر عوامل گروه تئاتر شایا در این نمایش عبارتند از طراح صحنه: منوچهر شجاع، طراح لباس: پریدخت عابدین‌نژاد، طراح گریم: ماریا حاجیها، طراح نور: رضا خضرایی، طراح پوستر و بروشور: مازیار تهرانی دستیاران کارگردان: الهه افخمی، ندا قربانیان، روابط‌عمومی آریان رضائی، مدیر تولید: امیرحسین شفیعی، دستیار مدیرتولید: حسین بنیاد عکاس: محسن کرمانی.

دیدگاهتان را ثبت کنید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شدعلامتدارها لازمند *

*

bigtheme
x

شاید بپسندید

گواهی شرکت‌کنندگان در نخستین دوره جشنواره ملی عکس شاهنامه آماده شد

باشگاه نقالان _ گروه خبر : گواهی شرکت‌کنندگان در نخستین دوره جشنواره ملی عکس شاهنامه ...