دور جدید کوششهای باشگاه نقالان بزودی
خانه » خبر » برگزیدگان مقاله‌نویسی جشنواره قصه‌گویی معرفی شدند

برگزیدگان مقاله‌نویسی جشنواره قصه‌گویی معرفی شدند

جشنواره قصه گویی

باشگاه نقالان _ گروه خبر : برگزیدگان مقاله‌نویسی جشنواره قصه‌گویی معرفی شدند . برگزیدگان بخش مقاله‌نویسی بیستمین جشنواره بین‌المللی قصه‌گویی کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان معرفی شدند. به گزارش روز شنبه ایرنا از کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان، هیات داوران این بخش شامل محبوبه اسپیدکار، حسن دولت‌آبادی و فریبا حبیبی پس از بررسی ۱۸۲ چکیده مقاله، ۶۹ مقاله برتر شد که از این میان سه اثر را برگزیده و سه اثر را شایسته قدردانی دانستند.
بر این اساس فاطمه رنجبر، زهره رهنما و عزیزه ریحانی‌منفرد و مهری فلاح با مقاله‌های «بررسی تطبیقی توجه به مهارت‌های اجتماعی در قصه‌گویی ایرانی و خارجی»، «کارکردهای روان‌شناختی قصه‌گویی پریان در کودکان با تکیه بر شاهنامه و داستان‌های شارل پرو» و «قصه‌های کودک و نوجوان امکانی موثر برای دست‌یابی به جامعه‌ سالم و متعال بزرگسالی» به تربیت نفرهای اول تا سوم این رقابت شناخته شدند.
این شرکت کنندگان به ترتیب از استان‌های فارس، زنجان و البرز در این بخش جشنواره حضور داشتند.
همچنین زینب علائیان با مقاله‌ «قصه‌گویی در تربیت کودکان و نوجوانان» از استان اصفهان، یلدا شعبانی و حمید علیپورشیرازی با مقاله‌ «بررسی تحلیلی زبان بدن در روایت‌گری «بخشی روشن گل افروز» و مطالعه موردی روایت شفاهی اصلی و کرم» از خراسان شمالی و آسیه رحمتی با مقاله‌ «قصه‌گویی و تربیت دینی در کودکان و نوجوانان» از استان خوزستان به عنوان تقدیر شدگان این رقابت معرفی شدند.
بیستمین جشنواره بین‌المللی قصه‌گویی کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان دوم تا پنجم بهمن ماه در تهران برگزار می‌شود.

دیدگاهتان را ثبت کنید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شدعلامتدارها لازمند *

*

bigtheme